مقاله یا محتوای ما اصلی است یا کپی از سایت دیگران است ؟

مقاله یا محتوای ما اصلی است یا کپی از سایت دیگران است ؟

 

آیا محتوای شما اصلی است؟

مقالاتی که خریداری کرده اید ممکن است از سایت های دیگر کپی شده یا ربوده شده باشند. انتشار آنها در سایت شما می تواند به شهرت شما آسیب برساند و رتبه بندی موتور جستجوی خود را خراب کند. حفاظت از محتوای خود با تایید تمام مطالب جدید با Copyscape.com   ، چک نمایید.

 چه کسی محتوای شما را سرقت می کند؟

با کلیک یک دکمه، هر کسی در جهان می تواند مطالب خود را کپی کرده و آن را در سایت خود بازنویسی کند، به وسیله اینکار بازدیدکنندگان و اطلاعات شمارا سرقت می نمایند. Copysentry امکان اسکن وب روزانه  ، از مطالب شما را فراهم می کند و  زمانیکه نسخه جدید پیدا کند به ایمیل شما ارسال می کند و شما را آگاه می کند.

شما می توانید اعتماد کنید

Copyscape قوی ترین و محبوب ترین راه حل های تشخیص آنلاین سرقت ادبی در جهان رافراهم کرده است .  این سایت توسط میلیون ها ، وب سایت معتبر  برای بررسی محتوای اصیل و جدید خود و همچنین جلوگیری از محتوای تکراری و جستجوی کپی از محتوای موجود در اینترنت مورد استفاده قرار می گیرد.

خدمات Copyscape چیست ؟

Copyscape  یک جستجوگر سرقت ادبی رایگان می باشد .  با استفاده از این وب سایت  صفحاتی که از سایت شما  کپی برداری شده است را  به صورت آنلاین به شما نشان می دهد. همچنین دو راه حل حرفه ای قوی تر برای جلوگیری از سرقت محتوا و تقلب محتوا وجود دارد که عبارتند از :

Copyscape Premium  این حالت تشخیص سرقت ادبی، قوی تر از سرویس رایگان می باشد ، به علاوه ویژگیهای دیگری  از جمله چک نمودن  اصالت، جستجو دسته ای، شاخص خصوصی، ردیابی مورد  را فراهم می کند .

Copysentry  : زمانیکه شما نسخه جدیدی از محتوای خود را فراهم می کنید  به صورت روزانه یا هفتگی اسکن صورت می گیرد به ایمیل  شما ارسال می شود وحفاظت جامعی برای وب سایت شما محسوب می گردد.

نویسنده: روح اله رحمانیان

ایمیل : info@parsissoft.ir

 

ارسال نظر