گروه نرم افزاری پارسیس سافت

گروه نرم افزاری پارسیس سافت

گروه نرم افزاری پارسیس سافت، با مشارکت جمعی از کارشناسان حرفه ای و با تجربه فعالیت خود را آغاز نموده و از زمان تاسیس سعی در استفاده بهتر از تکنولوژی اطلاعات، جهت بهره وری و بهینه سازی سیستم های مختلف داشته است. مهمترین فعالیت های گروه، تولید نرم افزار های یسفارشی و خاص جهت سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی بوده است. با تولید سیستم مدیریت محتوای پارسیس ، سیاست جدیدی را در زمینه فعالیت خود ایجاد کرد. ایجاد سایت ویژه دانشگاهها و مراکز آموزشی و سایت ویژه شهرداریها و شورا های اسلامی و همچنین ادارات دولتی و شرکتهای خصوصی گامی موثر در جهت الکترونیکی نمودن فعالیتهای سازمانها برداشته است .تولید نرم افزار های ساده و کاربردی به زبان فارسی و با توجه به نیاز کاربران با سطوح دانش فنی مختلف. از دیگر فعالیتهای شرکت می باشد. گروه نرم افزاری پارسیس سافت، با مشارکت جمعی از کارشناسان حرفه ای و با تجربه فعالیت خود را آغاز نموده و از زمان تاسیس سعی در استفاده بهتر از تکنولوژی اطلاعات، جهت بهره وری و بهینه سازی سیستم های مختلف داشته است. مهمترین فعالیت های گروه، تولید نرم افزار های یسفارشی و خاص جهت سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی بوده است با تولید سیستم مدیریت محتوای پارسیس ، سیاست جدیدی را در زمینه فعالیت خود ایجاد کرد. ایجاد سایت ویژه دانشگاهها و مراکز آموزشی و سایت ویژه شهرداریها و شورا های اسلامی و همچنین ادارات دولتی و شرکتهای خصوصی گامی موثر در جهت الکترونیکی نمودن فعالیتهای سازمانها برداشته است .تولید نرم افزار های ساده و کاربردی به زبان فارسی و با توجه به نیاز کاربران با سطوح دانش فنی مختلف. از دیگر فعالیتهای شرکت می باشد.

آدرس شرکت : فارس - جهرم - بلوار معلم - ساختمان بالای شیرینی فروشی توحید. شرکت آسان افزار هوشمند پارسیس

تلفن تماس : 07154227642   

کانال تلگرام : ParsisSoft@     

آن چه مشتریان درباره ما می گویند:

مرکز استعدادهای درخشان جهرم(سمپاد)

مرکز استعدادهای درخشان جهرم(سمپاد) : از تلاشها و همکاری شما در طراحی سایت این مرکز کمال تشکر و تقدیر را داریم

جشنواره وب ایران

کسب مقام نخست در بخش رای گیری مردمی در میان سایتهای گروه پرتالهای شهری در چهارمین جشنواره وب ایران را به شما و همکاران گرامیتان تبریک می گوییم

وب سایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد خنج

دانشگاه آزاد اسلامی - خنج : با عنایت به طراحی و ساخت وب سایت اینترنتی این دانشگاه بدینوسیله مراتب رضایت و سپاسگذاری از شما را اعلام می داریم.

وب سایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد نورآباد ممسنی

وب سایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد نورآباد ممسنی